Державна служба

Державна служба

Ти маєш бажання потрапити на державну службу в нашій країні, але тобі всі стверджують, що пройти конкурс на вакантну посаду це щось з ряду фантастики. Не поспішай розчаровуватись, адже ми підготували для тебе курс, який розповість про всі «підводні камені» проходження конкурсу на посаду державної служби:

  • варіації категорій державного службовця
  • характеристику кожного з етапів конкурсу на посаду державної служби

А після корисних порад від крутих експертів та практиків ти без жодних вагань та внутрішнього страху зможеш пройти кожен етап конкурсу на бажану посаду державної служби. У тебе все вийде, доведи собі це!

Спікери:

Котляревська Світлана — Екс-радник Віце — прем’єр — Міністра, Міністра економічного розвитку і торгівлі України, екс-радник Прем’єр — Міністра України, формувала команди провідних реформаторів: Прозоро, e-Health, була керівником програми просування e-Health в регіонах, засновник HR Gov Club, член комісії вищого корпусу державної служби

Тертичка Валерій — доктор наук з державного управління, професор, Києво-Могилянська школа врядування — кафедра суспільного врядування (завідувач) Національного університету «Києво-Могилянська академія»

Гупало Катерина — партнер практики кримінального права та захисту бізнесу АО «Арцінгер»

Свінціцький Володимир — старший юрист практики Антикорупційного комплаєнсу та етики бізнесу в АО «Арцінгер»

Солонтай Олександр — керівник програми практичної політики, експерт інституту політичної освіти, засновник та перший голова ВМГО «Фундація Регіональних Ініціатив»

 

Підтримати нас

Зміни в кожному з нас! Наші спільні дії, спрямовані в правильному напрямку - це основа позитивної трансформації України!