Підтримати

Підтримати діяльність

Створення активної спільноти учасників семінарів та програм Аспен Інституту Київ – один з найважливіших результатів нашої діяльності.

Звітність

Семінар надає лідерам місце і час, щоб краще зрозуміти свої ціннісні підстави і позиції колег, в довірчій атмосфері обговорити важливі проблеми та можливі шляхи їх розв’язання.

Топ-спонсори

Відкритий форум для лідерів, місце для поглибленого дослідження ідей та проблем, де уможливлюється обмін ідеями щодо гідного та щасливого життя людини у світі, що стрімко розвивається.

Реалізація принципів доброго врядування (good governance) протягом тривалого часу залишається у фокусі українського суспільства та його лідерів. Попри суттєві досягнення, належне врядування все ще не усталене, що послаблює довіру до публічних інституцій та створює суттєві перешкоди на шляху до подальшої модернізації.

Даний програмний напрям покликаний підтримати обмін ідеями та досвідом між українськими лідерами, вітчизняними та іноземними експертами щодо антикорупційних стратегій, розробки та впровадження регуляторних норм, пошуку рішень для спільних проблем.


Notice: Undefined index: header in /home/ud382936/kr.org.ua/www/wp-content/themes/reserve/template-part/block-table.php on line 4

Notice: Undefined index: body in /home/ud382936/kr.org.ua/www/wp-content/themes/reserve/template-part/block-table.php on line 17

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ud382936/kr.org.ua/www/wp-content/themes/reserve/template-part/block-table.php on line 17

Підтримати нас

Зміни в кожному з нас! Наші спільні дії, спрямовані в правильному напрямку - це основа позитивної трансформації України!